• Вт. Вер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

Христина Асмус вперше після розлучення поскаржилася на безсоння

Відnevo-admin

Тра 17, 2021

Христина Асмус вперше після розлучення з Гаріком Харламовим поскаржилася передплатникам на постигшую її безсоння.

Артистка пише в Instagram, що тепер на добу вона може повноцінно поспати не більше двох годин. Хоча в колишні часи проблем зі сном у неї не було ніде і ніколи.

Обставини склалися так, що артистка вже встигла звикнути до свого нового режиму. Навіть незважаючи на те що сон її короткий і при цьому поверхневий, відчуває вона себе цілком добре.

Я не сплю. Зовсім. Взагалі. Ніколи. Вірніше, сплю … Напевно. Але в добу це може бути годину-дві. І дуже поверхневий сон, – скаржиться Асмус.

Крістіна Асмус
Фото: Instagram

Але раніше вона за собою такого явно не помічала. За словами знаменитості, вона засинала, де хотіла і коли хотіла, а іноді навіть мало не «по клацанню пальців».

Її не бентежили джерела шуму або світла, а тепер не допомагають навіть таблетки.

Щоб заснути, зірка змушена довго і безрезультатно перевертатися з боку на бік, а навіть якщо і вдається заснути, то прокидається вона за 2-3 години до того, як спрацює будильник.

За допомогою зірка звернулася до своїх передплатників і уточнила, як врятуватися і «скільки в такому режимі може жити?».

З великої кількості коментарів можна зрозуміти, що корінь проблеми криється в особистому житті Асмус. «Значить кексу не вистачає», – написали жалісливі фанати.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *