• Вт. Вер 28th, 2021

Хокей. Збірна Білорусі програла Казахстану

Тра 17, 2021

Напередодні чемпіонату світу з хокею збірна Білорусі провела товариський матч з командою Казахстану.

Підопічні Михайла Захарова поступилися опонентам з рахунком 0: 2, пропустивши по шайбі в другому і третьому періодах.

Правда, початок гри не віщувало плачевного фіналу для білорусів. Вони з перших хвилин активно пресингували опонентів.

Незабаром хокеїсти Казахстану адаптувалися до такого стилю гри і зуміли провести кілька небезпечних атак.

хокей

Все ж білоруси створили гольовий момент: рахунок відкрити міг Сергій Костіцин, але після його кидка шайба влучила в коник голкіпера.

Більш того. В кінці першого періоду співвітчизники зовсім замкнули суперника на його половині, але і таке тотальну перевагу не принесло відчутного результату.

І в другій двадцятихвилинці збірна Білорусі атакувала. Але пропустила. Відзначився Кертіс Вовк.

Під кінець періоду білоруси грали в форматі п’ять на три, але навіть це не допомогло їм закинути шайбу.

У третьому періоді воротар збірної Білорусі капітулював ще раз – закинуту шайбу на свій рахунок записав Даррен Діц.

Після гри суперники позмагалися у виконанні буллітів. На цей раз сильнішими виявилися білоруси – двічі «брав» чужі ворота Сергій Костіцин.

У суботу, 15 травня, збірна Білорусі проведе свій останній товариський матч перед чемпіонатом світу. Грати знову будуть з Казахстаном.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик