• Ср. Вер 22nd, 2021

Хокей. Збірна Білорусі не поїде на Олімпіаду – словаки не пустили

Сер 30, 2021

Збірна Білорусі з хокею не зуміла потрапити до фінальної частини Олімпійських ігор, які пройдуть в Пекіні цієї зими.

Доля єдиної путівки на ОІ-2022 в групі D зважилася в недільному протистоянні білорусів і словаків.

Підопічним Крейга Вудкрофта для поїздки в Піднебесну необхідно було вигравати опонента в основний час.

Однак білоруські хокеїсти поступилися – 1: 2. Одну шайбу пропустили в першому періоді, в другому відігралися, в третьому знову пропустили.

хокей

Взагалі ж перший гол протистояння трапився на п’ятій хвилині – точним кидком відзначився словак Петро Цегларік.

У першому періоді рахунок більше не змінювався. А ось у другому, в самому його початку, відзначився білорус Єгор Шаранговича – 1: 1.

Такими цифри на табло залишалися до 57-ї хвилини матчу, коли збірна Білорусі замінила голкіпера шостим польовим гравцем.

У порожні ворота переможну для збірної Словаччини шайбу закинув Лібор Гудачек.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик