• Нд. Лип 25th, 2021

Nevo News

Головні новини

Готується прорив: експерт оцінив зустріч Лукашенка і Путіна

Відnevo-admin

Лип 15, 2021

Після минулої в Санкт-Петербурзі зустрічі Володимира Путіна і Олександра Лукашенка експерти і фахівці стали висловлюватися і коментувати зроблені главами держав заяви.

Керівник Центру білоруських досліджень Інституту Європи РАН Микола Межевич позитивно оцінив минулі 13 липня переговори лідерів РФ і РБ.

На думку Межевича, нарощування контактів на найвищому рівні вказує, що слід очікувати прориву в питанні інтеграції між двома країнами.

Фахівець пояснив, що на це вказує ряд факторів.

Путін
Фото: kremlin.ru

Висока інтенсивність контактів, є відчуття, що не виключений прорив в російсько-білоруському співробітництво в рамках інтеграції, – повідомив Межевич, відповідаючи на питання ТАСС.

Мінськ і Москва детально опрацьовують плани з урахуванням тієї обстановки, яка зараз простежується на зовнішньому контурі.

Межевич зауважив, що зовнішньополітична ситуація не може не впливати на прийняття рішень в процесі взаємодії Мінська і Москви.

Експерт вважає, що на даному етапі в ЗМІ надходить не так багато інформації про угоди, які опрацьовуються, оскільки є як прихильники інтеграції, так і її противники.

Існують сили, які досить скептично оцінюють такий підхід РФ і Білорусі.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *