• Сб. Вер 18th, 2021

Nevo News

Головні новини

Гордон розповів, чому білоруси вже не скинуть Лукашенко

Відnevo-admin

Тра 8, 2021

Знаменитий український журналіст Дмитро Гордон розповів, в чому головна помилка Лукашенко, чому білорусам не вдасться його скинути.

Гордон заявив про відсутність у білорусів розуміння того, що вони не зможуть повалити Лукашенко до тих пір, поки будуть знімати взуття, щоб стати на лавочку, від цього він не піде.

Страшна помилка самого Лукашенка, на думку Гордона, полягає в тому, що він почав бити людей, які вийшли на мирні протести.

Про це український журналіст розповів в ефірі «Ехо Москви». Він зізнався, що йому дуже шкода білорусів, які просто виходили на мирні протести, а їх почали жорстоко бити.

Гордон
Фото: скріншот

Українці дуже добре ставляться і до білорусів, і до росіян, але вони б на стали мовчати, якби їх дітей так били, – заявив Гордон в програмі «Тузи» на «Ехо Москви».

Гордон підкреслив, що українці прекрасно відгукувалися про Лукашенка, цінували, що в Білорусі все чисто і є “батька”, але після серпневих подій все змінилося.

Якби такий жах стався в Україні, то за словами журналіста, там ніхто б не жартував, народ трепетно ​​ставиться до своїх дітей – у відповідь на побиття вийшли б все.

Цим і відрізняється Україна від Білорусі і тієї ж Росії.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *