Спорт

Головний тренер збірної Білорусі з футболу вибачився за 0: 8 від Бельгії

У вівторок, 30 березня 2021 року збірна Білорусі з футболу провела свій другий матч в рамках відбіркового турніру до чемпіонату світу 2022 року.

Білоруські футболісти на виїзді зустрічалися з бронзовим призером ЧС-2018 в Росії збірної Бельгії.

В даний час ця європейська збірна в рейтингу ФІФА посідає перше місце, однак на матч з Білоруссю представила далеко не основний склад.

Але навіть резервісти змогли «допомогти» збірної Білорусі встановити абсолютний антирекорд в її історії – гості програли з нищівним рахунком 0: 8.

Мархель
Фото: Білоруська федерація футболу

Що сказав головком

Гру прокоментував головний тренер збірної Білорусі Михайло Мархель.

Можна тільки принести вибачення. Гра нам повністю не вдалася. З того, що ми запланували, нічого не вийшло реалізувати. Тому і такий плачевний результат. Важко говорити, – цитує головкому прес-служба Білоруської федерації футболу.

Він зазначив, що білоруси планували грати з грізним суперником від оборони і намагатися не давати йому отримувати м’яч у зоні атаки.

Другий ключовий пункт плану на гру полягав в тому, щоб проводити гострі контратаки.

Але ні того ні іншого, зазначив Мархель, реалізувати не вдалося. За його словами, гра видалася такою, що «нам було важко».

Навіть у страшному сні не могли уявити

Я з себе провини не знімаю. Я цих хлопців запрошував до збірної, налаштовував. Напевно, щось було не так. Але на швидку руку робити висновки не потрібно. Треба всім охолонути і проаналізувати, чому так сталося, – заявив головний тренер.

Разом з тим він визнав, що деяким футболістам не вистачає мотивації, адже, як показав минулий матч, вони «опустили руки і практично перестали грати».

Таких провалів ми не могли навіть в страшному сні собі уявити, – резюмував Михайло Мархель.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button