• Вт. Вер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

Головченко заявив, що гарантії Заходу не варті навіть того паперу, на якому вони написані

Відnevo-admin

Тра 8, 2021

Підсумками ВО і Другої світової воєн, як і раніше прагнуть маніпулювати на догоду своїм політичним амбіціям.

За словами білоруського прем’єра Головченко, є ті, хто прагне всіма силами переписати історію Великої Перемоги, забрати у білорусів їх героїчне минуле.

На цьому тлі виразно проявляються факти пособництва окремих держав ЄС гітлерівської Німеччини, а також помилки і прорахунки в політиці окремих політичних діячів Заходу.

Прем’єр-міністр Роман Головченко засудив дії європейських країн, які, за його словами, роблять спроби роз’єднати білорусів в їх боротьбі за історичну справедливість.

Головченко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Прем’єр нагадав європейським партнерам, що 1994 році західні держави уклали Будапештський меморандум в обмін на добровільну відмову Білорусі від ядерної зброї.

Вони гарантували Білорусі утримуватися від загрози силою або її застосування проти політичної незалежності республіки, не застосовувати заходи економічного примусу, – Головченко привів цитату з угоди, вказуючи на той факт, що колективний Захід почав забувати про цей документ.

За словами Головченко, пам’ять про Велику Перемогу – це національне надбання. В цьому році Білорусь відзначить 76-ту річницю Перемоги у війні, що стала для народів Радянського Союзу священною.

Для білорусів пам’ять про Велику Перемогу є національним надбанням, – цитує слова прем’єра БЕЛТА. – Вона об’єднує людей, які борються за історичну справедливість.

Однак сьогодні, як заявив Головченко, все бачать, що гарантії Заходу не варті навіть паперу, на якому вони написані.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *