• Вт. Вер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

Головченко відвідав великі підприємства Казахстану

Відnevo-admin

Чер 26, 2021

26 червня глава уряду Білорусі Роман Головченко прибув з триденним візитом до Казахстану.

У супроводі прем’єр-міністра Казахстану Аскара Мамина Головченко відвідав ряд підприємств.

Про це повідомляє БЕЛТА з посиланням на прес-службу уряду.

Які підприємства відвідав Головченко

Білоруський прем’єр відвідав найбільший автовиробник Казахстану – ТОВ «СариаркаАвтоПром». Це перше в країні підприємство, що відповідає вимогам промислового складання, в рамках якої проводяться зварювання, фарбування і складання кузовів, і єдиний завод, який випускає всі види автотранспорту.

Головченко и Мамин
Фото: Радмін

Також Головченко побував на АТ «Агромаш-холдинг KZ», єдиному в Казахстані виробника зернозбиральних комбайнів, тракторів і широкого асортименту додаткової продукції. Підприємство є ексклюзивним дистриб’ютором «Гомсельмаша» в Казахстані.

Крім того, глава білоруського уряду відвідав підприємство «Композит Груп Казахстан», де ознайомився з виробництвом тракторної і сільгосптехніки. В даний час складальна лінія заводу розрахована на виробництво 1 200 тракторів «Беларус» в рік.

Як повідомили на підприємстві, вже готові плани з розвитку майданчика, збільшення числа спрямованих на підвищення частки локалізації виробництва технологічних операцій, створення нових робочих місць. Розпочато будівництво виробничих площ під цех по виробництву універсальних кабін тракторів. Будівництво має завершитися в кінці року, а випуск першої кабіни запланований в середині наступного року. На реалізацію даного проекту піде близько 7 мільйонів доларів інвестицій.

Крім цього, прем’єр побував на Соколовсько-Сарбайском гірничо-збагачувальному виробничому об’єднанні, де видобувають і переробляють залізну руду, доломіт і вапняк.

Які ще заходи заплановані

В рамках 3-денного візиту Головченко проведе зустріч з президентом країни Касим-Жомарт Токаєвим і переговори з главою уряду Аскаром Маміним.

Очікується, що будуть підписані двосторонні документи. Також білоруський прем’єр відвідає підприємство ModeX, міжнародний фінансовий центр «Астана», Національний музей Казахстану.

Тимур Хомич Автор: Тимур Хомич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *