• Вт. Чер 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Глизін опублікував фото з Ларисою Доліної не оброблене в фоторедакторі

Відnevo-admin

Кві 2, 2021

Олексій Глизін опублікував на своїй сторінці Instagram спільне фото з Ларисою Доліної. Варто відзначити, що недавно захоплювалися красою і молодістю співачки публіка, почала обговорювати реальний вік виконавчий.

Імовірно Глизін не оброблені знімок в фоторедакторі.

Зірки російської естради зазвичай не скупляться на пластику і фотошоп, а тому з кожним роком у глядачів міцніє думка про їх вічної молодості.

У той же час Лариса Олександрівна не приховувала секретів своєї краси і охоче ділилася дієтою. Результати омолодження 65-річної виконавиці обговорювали шанувальники.

Глизін Долина Четвергов
Фото: Instagram

Тепер увагу передплатників прикута до знімка, який опублікував Олексій Глизін. Вважається, що на ньому Лариса Долина виглядає природно, без фотошопу.

На знімку зображені Глизін, Долина та Дмитро Четвергов (музикант, гітарист). При цьому співак цікавиться у передплатників: «Всіх на фото дізналися?».

Публікація набрала понад 2600 відміток «подобається» за один день. Однак зовнішність різко постарілій Лариси Олександрівною трохи дивує.

Фанати звикли бачити співачку мало не ровесницею своєї дочки, та й на знімках в своєму акаунті Долина виглядає набагато молодше.

Будь-яких коментарів з цього приводу не надходило, але не варто забувати, що знімок був розміщений 1 квітня.

Долина Лариси

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *