Політика

Глава ОНТ – уряду Білорусі: «нам хоча б треба купити зброю»

Уряд Білорусі має більше уваги приділяти розвитку вітчизняних ЗМІ.

Такої думки дотримуються деякі відомі в країні люди, яких нерідко можна побачити в передачах державних телеканалів. А, наприклад, керівник Белтелерадіокомпанії Іван Ейсмонт пропонує орієнтуватися на Росію.

Про це він заявив в програмі «Клуб редакторів» на телеканалі «Білорусь 1», де, до речі, не менш звучне послання для уряду залишив глава телеканалу ОНТ. Але про це трохи пізніше.

Що сказав Іван Ейсмонт

Ейсмонт повідомив, що «Клуб редакторів», можливо, дивляться і члени уряду. Саме з цієї причини він нагадав, що робить Росія щодо ЗМІ.

Маркова
Фото: скріншот

За словами глави національної телерадіокомпанії, в сусідній країні мають намір більш активно реагувати на інформаційну експансію Заходу.

Це, за словами ведучого, має на увазі посилення закону про іноземних агентів і одночасне посилення підтримки вітчизняних ЗМІ.

«Крик в сторону уряду»

Це крик, напевно, в сторону уряду, – поділився своєю думкою глава телеканалу ОНТ Марат Марков.

Він пояснив: якщо по відношенню до Білорусі замість військових дій будуть використовуватися «зусилля», спрямовані на «демократизацію», то основним інструментом виступлять засоби масової інформації, в які будуть вкладати великі гроші.

Це серйозно. Якщо ми розуміємо, що ми беремо участь не в військових діях, а в гібридної війні, де ЗМІ відіграють визначальну роль, то нам хоча б треба купити зброю, – заявив Марков.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button