• Вт. Чер 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Генпрокуратура відповіла на заяву Цепкало про виведення бюджетних грошей в офшор

Відnevo-admin

Чер 2, 2021

Незареєстрований кандидат в президенти Білорусі Валерій Цепкало 13 травня заявив про готовність докопатися до істини і з’ясувати всі сірі схеми, які використовують білоруські чиновники при виведенні бюджетних коштів в офшор.

Після виходу його фільму про корупцію серед чиновників Білорусі Цепкало розповів, що направляє заяву в Генпрокуратуру Білорусі і просить порушити кримінальну справу стосовно посадових осіб, які винні в тому, що з країни виводяться гроші на офшорні рахунки.

Цепкало сподівається, що прокуратура Білорусі відповідно до законів країни поцікавиться, чому в бюджет Білорусі не було отримано 500 млн доларів.

Ці гроші, як пояснив Цепкало у себе на Ютюб-каналі, були отримані «від продажу ліцензії на частотний ресурс LTE 4G».

Клівер
Фото: соцмережі

Цепкало 2 червня біля себе в телеграм-каналі написав, що історія із заявою до Генеральної прокуратури про крадіжки бюджетних грошей і виведення їх на офшорні рахунки, розгубивши частину звинувачень, отримала рух.

М’яч попрямував в ворота МВС! Подивимося, чи є там справжні патріоти, здатні оцінити незаперечні докази нахабного грабунку білорусів, – написав у телеграм-каналі політик.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *