• Сб. Вер 18th, 2021

Гандбол. ЛЧ. «Мєшков Брест» зіграв з «Барселоною»

Тра 17, 2021

Вперше в чвертьфінал гандбольної Ліги чемпіонів пробився клуб «Мєшков Брест». І вже на цій стадії потрапив на «Барселону».

Перше протистояння команд відбулося в Бресті 12 травня. Білоруси програли іспанському гранду – 29:33.

В цілому матч видався захоплюючим, багато в чому – завдяки брестчанам, які в якийсь момент зуміли зрівняти рахунок.

Однак старт протистояння збентежив шанувальників білоруського клубу – імениті гості, «літаючи» по майданчику, змітали всякі оборонні побудови господарів і, як підсумок, кілька разів домагалися переваги в шість м’ячів.

гандбол

«Мєшков Брест» до середини першого тайму зумів-таки знайти протиотруту проти каталонських атак і, більш того, до перерви скоротив відставання до мінімуму.

А на 48-й хвилині брестчане навіть зрівняли рахунок – 26:26. Але «Барса» є «Барса». Додавши в кінцівці гри, іспанці добилися перемоги з комфортним для себе рахунком.

У складі брестського клубу найбільшу кількість забитих м’ячів на свій рахунок записав Микита Вайлупов – 11.

Матч-відповідь між цими суперниками відбудеться 20 травня в Барселоні.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик