• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

Гайдукевич: санкції результату не досягнуто в Білорусі, а ЄС нікуди не дінеться

Відnevo-admin

Лип 21, 2021

Депутат Палати представників Національних зборів Білорусі Олег Гайдукевич в своєму телеграм-каналі спрогнозував, як можуть розвиватися відносини Білорусі і ЄС в перспективі.

Парламентарій зауважив, що навіть зустріч екс-кандидата в президенти Світлани Тіхановском з лідером США Джо Байденом на змогла б вплинути на розвиток ситуації в країні.

В Америці це прекрасно розуміють, що силовими методами нічого не вирішити – це не реально.

Гайдукевич вважає, що силовий шлях вирішення проблеми – це шлях в нікуди.

Гайдукевич
Фото: соцмережі

Санкції результату не досягнуто ні в РФ, ні в Білорусі, – написав у своєму телеграм-каналі в середу Гайдукевич, змалювавши ситуацію на зовнішньому контурі. – Більш того, нікуди ЄС не дінеться, переговори і діалог буде.

На думку політика, в основі існуючого протистояння Білорусь – Захід зараз лежить не внутрішньополітична ситуація в Білорусі, точно не вибори і Тіхановском.

Тут інтереси будуються навколо геополітики, тому і буде діалог з Білоруссю, – зауважив Гайдукевич, пояснивши, що це неминуче, а втікачів маріонеток в результаті викинуть.

Парламентарій пояснив, що історія багатьох нічому не вчить.

Якщо Навального і Тіхановском зустрічають в Німеччині з квітами – значить, вони йдуть не тим шляхом, – заявив Гайлукевіч.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *