• Вт. Вер 28th, 2021

Nevo News

Головні новини

Гайдукевич попередив: проти Білорусі йде війна. І розповів, що робити

Відnevo-admin

Тра 21, 2021

Проти Білорусі та Росії йде справжня гібридна війна з використанням цілого арсеналу найсучасніших технологій.

Стурбованість цим фактом була озвучена на міжнародній конференції «Протидія зовнішнім викликам і загрозам: парламентський вимір Союзної держави».

Зокрема, таку заяву зробив депутат Палати представників, глава Ліберально-демократичної партії Олег Гайдукевич.

Я переконаний, що в відношенні наших країн зараз йде гібридна війна із застосуванням усього спектру технологій,цитує політика «Белта».

Гайдукевич
Фото: скріншот

До таких технологій Гайдукевич відніс інформаційний вплив, нарощування військових сил на кордоні з Білоруссю, втручання у внутрішні справи країни, фінансування політичних сил.

Він зазначив, що республіка з усім цим «в повному обсязі» зіткнулася в минулому році і продовжує протистояти цій же загрозі в році поточному.

Вони не приховують, що завдання по Білорусі – зміна геополітичного вектора розвитку країни і фактично підпорядкування її зовнішнього управління. Те, що ми бачили в інших країнах в ході проведення кольорових революцій і переворотів, – поінформував депутат.

Що робити в такій ситуації? На погляд Гайдукевича, дуже важливо ще більш активно інтегруватися з Росією, особливо в сфері національної безпеки.

У Білорусі та Росії фінансуються політичні сили з одних фондів, організовуються спроби дестабілізації ситуації за одним сценарієм. Переконаний, ми повинні жорсткіше на це реагувати, – так сказав депутат.

Павло Господарик Автор: Павло Господарік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *