• Вт. Вер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

Гайдукевич: ніяких дострокових виборів в країні не буде, як і переговорів з Тіхановском

Відnevo-admin

Чер 29, 2021

На нові санкції Євросоюзу Білорусь відповіла контрзаходами.

У понеділок МЗС оприлюднив новий список контрзаходів, серед яких: висилка посла, заборона на в’їзд єврочиновникам, вихід з «Східного партнерства», припинення угоди про реадмісію.

Глава ЛДП, депутат Палати представників нацзборів Олег Гайдукевич прокоментував відповідь Білорусі на введені ЄС санкції.

За словами депутата, Білорусь підготує пакет економічних заходів щодо ЄС, Прибалтики, Польщі, тих країн, які причетні до незаконного введення санкцій по Білорусі.

Гайдукевич
Фото: соцмережі

ЄС і будь-яка інша країна не буде вирішувати, коли нам проводити вибори, – заявив Гайдукевич в своєму телеграм-каналі. – Ніяких дострокових виборів в країні не буде.

Більш того, як зазначив політик, потрібно подивитися на доцільність присутності на «наших виборах» спостерігачів від ОБСЄ, які заздалегідь пишуть готові звіти.

Гайдукевич висловився про те, що «ніяка країна не буде визначати, як нам вести національний діалог в країні» – це наша справа.

Ніяких переговорів ні з Тіхановском, ні з тими, кого в ЄС поселили в готелях і приймають в кабінетах, які випрошують санкції, не буде, – заявив парламентарій.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *