Шоу-бізнес

Футболка Жанни Фріске буде продано на благодійному аукціоні

Стало відомо, що вечірнє плаття Жанни Фріске, в якому вона була присутня на церемонії MTV Russia Music Awards 2008, буде виставлено на благодійному аукціоні.

Одночасно будуть продані речі багатьох знаменитостей, але основна увага ЗМІ приділяють сукні співачки.

Нагадаємо, що після смерті Жанни Фріске в 2015 році було прийнято рішення про створення благодійного фонду, який в даний час готується до проведення заходу.

Відомо, що аукціон «Зроблено з любов’ю. Заряджена добром »пройде 5 березня в Красногорську і одночасно з ним буде організований концерт, на якому виступлять« 2 Океан », група« Стрілки », Наталя Власова, Олександр Попов та інші артисти.

Жанна Фріске
Фото: Instagram

Потім повинні початися торги. Всі виручені кошти будуть спрямовані для надання допомоги дітям з діагнозом ДЦП.

Відомо, що з молотка підуть речі надані дуетом «2 Океану», Русланом Алехно, Томасом Невергрін, Олександром Армеро, співачкою Anna Green.

Що стосується головного лота, то відомо, що в цій сукні Жанна Фріске в 2008 році була присутня на церемонії MTV Russia Music Awards і його пам’ятають як стилісти, так і віддані зірці шанувальники.

Родичі покійної співачки дали дозвіл на продаж сукні, а сестра артистки в своєму блозі висловилася на підтримку аукціону.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button