• Ср. Вер 22nd, 2021

Футбол. Визначився останній учасник 1/4 фіналу Кубка Білорусі

Сер 10, 2021

У понеділок, 9 серпня, стали відомі всі учасники чвертьфінальної стадії Кубка Білорусі з футболу нинішнього сезону.

Сталося це в Солігорськ, де за право продовжити боротьбу за трофей змагалися місцевий «Шахтар» і ФК «Гомель».

Знадобився додатковий час

У завзятому протистоянні перемогли гості і, таким чином, стали останньою командою чвертьфіналу.

Керований новим головним тренером Сергієм Гуренко «Шахтар» поступився з рахунком 1: 2, хоча по ходу матчу вигравав.

футбол

Саме «гірники» першими відкрили рахунок – в середині першого тайму м’яч забив у ворота гомельчан Дембо Дарбо.

Але в другому таймі у солігорчан щось пішло не так – футболіст приїжджої команди Вадим спонукати зрівняв рахунок.

З тим і розійшлися після закінчення основного часу – 1: 1. А в додатковий відзначився «Гомель» – Андрій Соловей змусив капітулювати голкіпера господарів.

Пенальті вирішили все

Раніше БАТЕ, чинний володар Кубка, в Мозирі з рахунком 2: 1 переграв місцеву «Славію».

Серія післяматчевих пенальті визначала долю двох протистоянь.

В Жодіно таким чином «Торпедо» здолало представника першої ліги «Локомотив» з Гомеля (5: 4). Основний час матчу закінчився з рахунком 0: 0.

Ще один представник першої ліги – «Арсенал» з Дзержинська – поступився в післяматчевих пенальті футболістам «Вітебська».

А що з «Динамо»?

У Бресті відбулося в рамках 1/8 Кубка дербі, в якому «Динамо» виявилося сильнішим за «Руху» – 2: 0.

Могилевський «Дніпро» з першої ліги взагалі не грав і вийшов до чвертьфіналу.

Справа в тому, що його суперник по 1/8 фіналу – «Супутник» з Річиці – через фінансові ускладнення не зміг продовжити участь в турнірі.

Мінське «Динамо» в гостях розгромило «Слуцьк» (4: 0), а гродненський «Німан» з таким же рахунком обіграв «Енергетик-БГУ» з Мінська.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик