• Сб. Жов 16th, 2021

Футбол. Відбір до ЧС-2022. Так закінчився матч білорусів з естонцями

Жов 9, 2021

У п’ятницю ввечері футболісти збірної Білорусі провели черговий матч в рамках кваліфікації чемпіонату світу 2022 року.

Співвітчизники з’їздили в гості до естонців, яким поступилися, пропустивши два м’ячі. Таким чином, господарі перемогли з рахунком 2: 0.

перший тайм

Гра спочатку нічим особливим не запам’яталася, крім хіба що дуже обережних дій з обох сторін.

Чи не додавало видовищності і те, що суперники часто помилялися при передачах.

футбол

А перший небезпечний момент створили естонці: на 27-й хвилині головою в упор пробив Ерік Сорга – м’яч влучив у Гліба Шевченко і пішов на кутовий.

Після цього господарі почали діяти більш впевнено і до кінця тайму притиснули білорусів до їхніх воріт. На рахунку перших – ще чотири поданих кутових.

На 37-й хвилині від вірного гола гостей врятував голкіпер Павло Павлюченко, відбивши удар Йоонас Тамма.

За дві хвилини до кінця основного часу першого тайму відзначитися могли і білоруси – з ударом Владислава Климовича впорався Карл Якоб Хейн.

другий тайм

Після перерви сталися голи. У білоруські ворота. Автором першого з них на 57-й хвилині став Сорга.

На 78-й хвилині гостей відверто пробачили: в порожні ворота не влучив Мяртен Кууск. Після цього відмінний момент мав Костянтин Васильєв.

І все ж збірна Естонії відрізнялася ще раз. Сталося це вже в компенсований час: на 93-й хвилині гол на свій рахунок записав Сергій Зеньов.

Програвши естонцям з рахунком 0: 2, збірна Білорусі в своїй групі посіла останнє місце.

Післязавтра, 11 жовтня, білоруси в Казані зіграють з чехами, які, до речі, 8 жовтня на своєму полі грали зі збірною Уельсу. Цей поєдинок закінчився бойовою нічиєю – 2: 2.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик