• Пт. Жов 15th, 2021

Футбол. Ліга Націй. У півфіналі італійці воювали з іспанцями

Жов 7, 2021

У середу ввечері, 6 жовтня 2021 року, відбувся перший півфінал футбольного турніру під назвою Ліга Націй.

На легендарному міланському стадіоні Сан-Сіро зустрічалися гранди світового футболу – збірні Італії (та сама, яка виграла недавній чемпіонат Європи) та Іспанії.

Матч видався фантастично захоплюючим, іскрометним, видовищним, яскравим.

При цьому гра проходила з поперемінним перевагою то однієї, то іншої збірної. Атаки змінювалися атаками – як на гойдалках.

футбол

Спочатку відзначилася «Червона фурія». У першому таймі два м’ячі в ворота освистали міланськими уболівальниками Джанлуїджі Доннарумма (недавно перейшов з ФК «Мілан» до французького ПСЖ) відвантажив Ферран Торресс. Причому дві гольові передачі віддав Ойярсабаль.

На 42-й хвилині поєдинку російський арбітр Сергій Карасьов показав другу жовту картку сфолив на Серхіо Бускетс італійцеві Леонардо Бонуччі і, відповідно, видалив його з поля.

За 7 хвилин до кінця основного часу матчу Скуадра Адзурра зуміла-таки забити – відзначився Лоренцо Пеллегріні. І це був останній гол протистояння.

Таким чином, збірна Іспанії переграла італійців з рахунком 2: 1. Тепер підопічні Луїса Енріке очікують свого суперника по вирішальному матчу Ліги Націй.

Він визначиться сьогодні в поєдинку збірних Франції та Бельгії. Матч відбудеться в Турині, початок – о 21:45 за київським часом.

Італійці ж зустрінуться з програла командою – поборються за третє місце.

До речі. Програш іспанцям став першим для команди Роберто Манчіні після 10 вересня 2018 року. Тоді італійці також в Лізі Націй поступилися (0: 1) збірної Португалії.

Після цієї поразки Скуадра Адзурра не програвала 37 матчів, тим самим встановивши світовий рекорд.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик