• Чт. Лип 29th, 2021

Футбол. ЧБ. «Німан» поступився, а «Іслочь» не змогла здолати аутсайдера

Лип 19, 2021

Минулого тижня стартувало друге коло вищої ліги чемпіонату Білорусі з футболу.

Вчора, 18 липня, було зіграно два матчі. В одному з них в північній столиці країни місцевий «Вітебськ» приймав гродненський «Німан».

Гості черговий раз не змогли домогтися прийнятного для себе результату, поступившись всуху – 0: 2.

У складі господарів забитими м’ячами відзначилися Руслан Тевере (67-я хвилина) і Дієго Каріока (72-я хвилина).

футбол

А в Мозирі місцева «Славія», один з аутсайдерів першості, зуміла зіграти внічию (1: 1) з приїжджої «Іслочью».

При цьому гості першим відкрили рахунок на 75-й хвилині – відзначився Олег Потоцький.

Здавалося б, все йшло до того, що команда з Мінського району добуде перемоги, але на третій компенсованій хвилині Денніс Тетет забив матч і врятував свою команду від поразки.

В рамках 16-го туру сталося ще два нічийних результати: «Гомель» з брестським «Рухом» взагалі не забили жодного м’яча, а «Сморгонь» і «Енергетик-БГУ», навпаки, по два рази засмутили один одного (2: 2 ).

Серед інших ігор відзначимо надрезультативним протистояння «Слуцька» з БАТЕ (3: 4) і гостьову перемогу мінського «Динамо» над Жодінского «Торпедо» (2: 1).

Ще два поєдинки не відбулося: на більш пізній термін перенесено матч «Мінська» з солігорським «Шахтарем», а гра брестського «Динамо» з Речицьким «Супутником» скасовано.

На даний момент в турнірне таблиці чемпіонату верхні позиції займають «Шахтар (40 очок), БАТЕ (39) і мінське« Динамо »(32).

У групі аутсайдерів – «Славія» (10), «Німан» (9), «Сморгонь» (8) і «Супутник» (7).

Павло Господарик Автор: Павло Господарик