• Нд. Сер 1st, 2021

Футбол. ЧБ-2021. У брестському дербі воювали «Динамо» і «Рух»

Лип 5, 2021

Недільний вечір, 4 липня, для білоруських любителів футболу завершився дуже «смачним блюдом».

У брестському дербі з’ясовували стосунки «Динамо» і «Рух». Команди так і не визначили, хто з них сильніше – розійшлися миром. Нічия – 1: 1.

На початку гри ініціативою володіли «біло-блакитні», вони ж частіше атакували. Однак першими пропустили – на 32-й хвилині від Дениса гречки.

Зрівняти рахунок динамівці змогли тільки на 79-й хвилині – відзначився Станіслав Біленький. Як виявилося, це був останній забитий м’яч в грі.

футбол

Інша «Динамо» – мінське – також проводило свій матч в неділю. Приймало «Славію» з Мозиря, яку розгромило з рахунком 4: 0.

Результати решти ігор 15-го туру чемпіонату Білорусі з футболу:

«Мінськ» зі «Сморгонь» розписали результативну нічию (2: 2), а «Слуцьк» обіграв «Супутник» з Річиці (3: 2).

В інших поєдинках переможці не були виявлені: «Енергетик-БГУ» – «Іслочь» – 1: 1, «Торпедо-БелАЗ» – «Німан» – 1: 1, «Вітебськ» – БАТЕ – 0: 0.

Протистояння «Шахтаря» з Солігорська з «Гомелем» перенесено на більш пізній термін.

Після 15 турів в чемпіонаті Білорусі лідирує «Шахтар» з 40 очками, на другому і третьому місцях – БАТЕ (36) і мінське «Динамо» (29).

Замикають турнірну таблицю «Німан» (9), «Супутник» (7) і «Сморгонь» (7).

Павло Господарик Автор: Павло Господарик