Спорт

Фінал КХЛ завершено: став відомий новий володар Кубка Гагаріна

У середу, 28 квітня, завершено фінальна серія плей-офф Континентальної хокейної ліги сезону 2020/2021.

Володарем головного трофею КХЛ вперше в історії став омський «Авангард».

У заключному матчі фіналу сибірська команда обіграла московський ЦСКА з рахунком 1: 0.

Автором єдиної шайби став крайній нападаючий «Авангарду» Сергій Толчинский.

Кубок Гагаріна

протокол матчу опубліковано на офіційному сайті Континентальної хокейної ліги.

хід матчу

Гра відбулася сьогодні на арені «Балашиха» в Московській області.

Перед матчем «Авангард» мав перевагу перед ЦСКА у фінальній серії – 3: 2.

Щоб стати володарем Кубка Гагаріна, необхідно було здобути чотири перемоги.

Таким чином, після сьогоднішньої вікторії омичи достроково забезпечили собі титул. А ось у разі перемоги армійців довелося б проводити ще один матч.

Гол був забитий за 32 секунди до закінчення першого періоду. Шайбу закинув форвард омського клубу Сергій Толчинский. Автором передачі став Олівер Каски.

Другий і третій період обійшлися без результативних дій.

За п’ять хвилин до фінальної сирени хокеїсти «Авангарду» виявилися в скрутному становищі. З різницею в 12 секунд були видалені Денис Зернов і Віллі Покка.

Однак армійці не зуміли реалізувати більшість. В результаті омичи здобули перемогу з мінімальним рахунком.

Володарі Кубка Гагаріна

Сьогоднішня перемога дозволила «Авангарду» вперше в історії стати володарем Кубка Гагаріна.

Раніше омичи двічі виходили у фінал КХЛ, проте в 2012 році програли московському «Динамо», а в 2019-м поступилися ЦСКА.

Найбільшою кількістю титулів може похвалитися казанський «Ак Барс» – 3 чемпіонства. Двічі володарям Кубка Гагаріна ставали магнітогорський «Металург», петербурзький СКА і московське «Динамо».

По одній перемозі на рахунку у ЦСКА і уфимського «Салават Юлаєв».

Курчев Антон Автор: Курчев Антон