• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Фахівці розкрили спосіб прискорити будь-який Android-смартфон

Відnevo-admin

Бер 17, 2021

Можна легко прискорить роботу гаджета на Android, якщо знати всі його можливості. Для цього не потрібні особливі навички. Наприклад, доступ до прихованих налаштувань операційної системи від Google дозволяє оптимізувати смартфон.

Для цього фахівці радять активувати режим розробника.

Після цього слід перейти в «Відомості про телефон», де потрібно вибрати «Відомості про ПО». Далі рекомендується близько семи раз клікнути на інформаційне повідомлення «Номер збірки».

Повідомляється, що за цими маніпуляціями власнику смартфона відкриється режим розробника.

смартфон
Фото: © Белновості

Якщо відредагувати налаштування графічного прискорювача, то телефон почне краще і швидше працювати. Для цього потрібно зайти в меню параметра «Апаратне прискорення відтворення», а після поставити галочку напроти пункту «Запустити обробку графічним процесором».

Основний мінус цієї функції – незначне підвищення витрати оперативної пам’яті при роботі з додатками, – цитує фахівця видання Hi-Tech Mail.ru.

Однак варто пам’ятати, що сучасні пристрої мають досить великий запас оперативної пам’яті. За цією причиною цим мінусом можна знехтувати.

Ще один пункт, який допоможе прискорити роботу пристрою – настройка анімації в «отрисовка».

втори матеріалу рекомендують встановити значення 0,5 x в пунктах «Анімація вікон», «Анімація переходів» і «Тривалість анімації». Після цих простих маніпуляцій час переходу між вікнами знизиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *