Шоу-бізнес

Експерименти із зовнішністю обернулися для Єгора Крида глузуванням в Мережі

Захопився модернізацією своєї зовнішності Єгор Крід викликав хвилю насмішок у інтернет-користувачів.

Буквально на днях, кумир молоді продемонстрував передплатникам в Instagram нову зачіску, нові брови і новий манікюр. Фанати візит молодого чоловіка в салон краси не схвалили.

Публікація моментально стала приводом для обговорень і суперечок.

Найшкідливіше, що могло прозвучати, це порівняння нового образу виконавця з репером Моргенштерном.

Єгор Крід
Фото: Instagram

Зокрема, передплатники звернули увагу на брови Крида, які зазнали деяких змін, після чого музикант став носієм брів в дусі генерального секретаря ЦК КПРС Л.І. Брежнєва.

Але уважні передплатники відзначили, що брови Крида тепер не тільки «брежнєвські», а й точно такі ж, як у Моргенштерна – широкі і розсічені штучним шрамом.

Зачіска співака фанатів взагалі не зацікавила, але нігті, на які чоловік завдає гель-лак вже не в перший раз, збентежили добру частину передплатників, які моментально включилися в диспут на тему: «навіщо мужику фарбувати нігті?».

Іншими словами, експеримент суспільство не оцінило і почав відкрито потішатися над музикантом за його немужские захоплення:

– Якби Брежнєв був геєм;

– Що за жесть? Був же нормальний мужик;

– На нігтики ходить, чом би і брови не зробити;

– Нехай тепер спробує довести, що він не гей.

І це ще не самі образливі коментарі на адресу Єгора Крида. До слова, сексуальна орієнтація співака також турбує фанатів і Хейтер, які в минулому році виявили в його композиціях гей-пропаганду.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button