• Вт. Чер 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Екс-дружина чоловіка Анастасії Макєєвої виграла суд по аліментах

Відnevo-admin

Тра 28, 2021

Роман Мальков, коханий актриси Анастасії Макєєвої, недавно розлучився, але з колишньою дружиною його пов’язують діти.

Чоловік відмовлявся допомагати дружині з дітьми матеріально, тому Світлана Малькова подала в суд. Мати чотирьох дітей виграла справу. Про це Світлана повідомила в своєму мікроблозі.

Щоб змусити Романа платити гроші на утримання дітей, Світлана найняла адвокатів. При цьому вона засмучена, що довелося діяти подібними методами.

Малькова вважає, що батько повинен відразу допомагати своїм дітям, а не тільки після того, як суд зобов’язав його.

Анастасія Макєєва
Фото: Instagram

Вона також обурена тим, що після розлучення залишилася на руках з дитиною мама повинна витрачатися на послуги адвокатів, адже в народженні дітей беруть участь двоє.

Відомо, що рішення суду вступило в силу. У найближчі дні батько чотирьох дітей повинен буде підтвердити свої слова про сплату аліментів на ділі.

«Тепер подивимося, чи відповідають ці люди за свої слова, які кидали мені в обличчя півроку. Вони ж говорили, що аліменти будемо виплачувати після суду », – написала багатодітна мама на своїй сторінці в Instagram.

При цьому Світлана пояснила передплатникам, що відмовилася від аліментів на старшого сина. Справа в тому, що хлопчик вирішив переїхати в новий будинок свого батька і жити під одним дахом не тільки з татом, але і з актрисою. Його вихованням і забезпеченням повністю займаються Мальков та Макєєва.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *