• Нд. Лип 25th, 2021

Nevo News

Головні новини

Ейсмонт розповів про злитому плані Польщі по втручанню в справи Білорусі

Відnevo-admin

Лип 10, 2021

Нещодавно на державному телебаченні пройшла інформація про який потрапив у Мережу плані Польщі по втручанню в справи Білорусі.

Йдеться про листування глави канцелярії прем’єр-міністра сусідньої країни Міхала Дворчіка, що здійснювалася через електронну пошту.

І вся ця переписка виявилася надбанням громадськості, – повідомив в ефірі програми «Клуб редакторів» на телеканалі «Білорусь 1» голова Білтелерадіокомпанії Іван Ейсмонт.

Що це за план

Він зазначив, що листування свідчить про те, що Варшава брала безпосередню участь у подіях, які відбувалися в Білорусі.

Ейсмонт
Фото: скріншот

А буквально за півгодини до виходу програми з’явився план від 22 серпня. Він був розісланий Дворчіком «всім зацікавленим». План стосувався дій в Білорусі з 24 по 28 серпня, – поінформував Ейсмонт.

Він звернув увагу на той факт, що в цьому документі зазначалося створення різних інформаційних приводів для дискредитації білоруської влади.

Там же, за словами глави Белтелерадіокомпанії, говорилося про провокації на кордоні, зустрічах з представниками білоруської опозиції, про надання їм фінансових ресурсів і нерухомості.

Також план передбачав реалізацію за допомогою некомерційних організацій «програм солідарності з Білоруссю», – розповів він.

Коментарі політологів

У свою чергу політолог Вадим Боровик зауважив, що сказане Іваном Ейсмонта підтверджує слова Олександра Лукашенка про те, що сьогодні війна не починається з агресії ззовні – «вона починається зсередини, з руйнування умів наших людей».

Ще один політолог Петро Петровський, коментуючи ситуацію зі злитим планом польського уряду, заявив, що ми бачимо не просто провал іміджу, а демонстрацію невміння тамтешньої влади «керувати країною».

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *