В світі

Джо Байден заявив про своєї теорії походження пандемії COVID-19

Президент США заявив, що у нього є власний погляд на походження пандемії COVID-19, проте ділитися своїми думками з журналістами Байден не став.

На даний момент відомо, що глава Білого дому має відразу трьома версіями про походження коронавируса.

Говорячи про те, що у нього «є теорії», Джозеф Байден зауважив, що він готовий їх оприлюднити, але тільки після того, як вчені прийдуть до остаточного рішення.

У мене є теорії, але я не вчений. Я почекаю, поки наукове співтовариство висловить свою думку, – цитують МІА «Росія сьогодні» слова американського лідера.

Джо Байден
Фото: скріншот

Нагадаємо, що колишній глава Центру по контролю і профілактиці захворювань США Роберт Редфилд, раніше озвучив нову версію походження коронавируса COVID-19.

Він вважає, що пандемії йде корінням в Уханьского лабораторію, а вірус почав циркулювати ще в вересні 2019 року. Але ця версія суперечить офіційним висновком Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Ще з часів правління Дональда Трампа, США звинувачували владу КНР в приховуванні спалаху захворювання. Вважається, що медиків, які підняли тривогу, китайський уряд змусило мовчати, а світова громадськість про те, що трапилося була проінформована несвоєчасно.

Дональд Трамп раніше погрожував Пекіну, що якщо буде встановлена ​​вина влади в поширенні COVID-19, то відповідальності уникнути не вдасться.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button