• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Дженніфер Псакі розповіла про намір Байдена не стримуватися у виразах проти Росії

Відnevo-admin

Бер 19, 2021

Прес-секретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі розповіла про намір президента США Джо Байдена не стримуватися у виразах щодо Росії.

Про це вона розповіла в інтерв’ю MSNBC. Згідно з її заявою, обраний президент Сполучених Штатів Америки не має наміру пом’якшувати свої слова навіть тоді, коли цього вимагатиме ситуація.

Він буде жорстко висловлюватися щодо Москви, якщо буде надана така нагода. За словами Дженніфер Псакі, президент буде прямий і має намір вживати заходів, коли це необхідно.

У тому випадку, коли російська сторона втручається в президентські вибори в США, адміністрація Байдена не буде «сидіти, терпіти і відводити погляд». Це ж стосується ситуації, якщо Росія буде робити згубні дії проти Сполучених Штатів Америки.

білий дім
Фото: Pixabay

Раніше прес-секретар Білого дому заявила про те, що Володимира Путіна, швидше за все, не так просто образити. Він досить стійкий до всього, що говорять на його адресу.

Раніше Байден розповів про розмову з російським лідером Володимиром Путіним. За його словами, якщо лідер Російської Федерації виявиться винним у справі про втручання у вибори, то “він заплатить за це”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *