• Вт. Чер 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Директор Давида Манукяна прокоментувала звинувачення в тому, що роман з Бузової був піаром

Відnevo-admin

Чер 8, 2021

Директор блогера спростувала інформацію про те, що Давид Манукян став популярним лише завдяки відносинам з телезіркою Ольгою Бузової.

Анна Маковська в своєму мікроблозі відповіла Хейтер, що саме телеведуча хотіла привернути увагу і підвищити свої рейтинги за допомогою Манукяна.

Представниця репера також розповіла, що зірка скандального шоу «Дом-2» запрошувала його для зйомок у своєму кліпі, а також записувала відеоролики під композиції репера ще до особистого знайомства.

«Ольга Бузова знімала Сторіс під треки Дави ще до знайомства з ним», – підкреслила Ганна в Instagram.

Давид Манукян
Фото: Instagram

Маковська також розповіла про те, що Ольга Бузова є самодостатньою людиною, яка знає собі ціну. Вона підкреслила, що знаменитість не стала б будувати відносини з чоловіком, який не зміг би забезпечити її.

Маковська додала, що саме Давид допомагав телеведучої розвивати соцмережі. Завдяки цьому популярність Бузової тільки збільшилася.

Відзначимо, що недавно подруга телезірки заявила, що зірка ніколи не стала б будувати відносини тільки через те, що це могло б бути вигідно для просування по кар’єрі. Вона спростувала інформацію про те, що роман зірок був лише піаром.

Нагадаємо, що Давид Манукян та Ольга Бузова розлучилися в січні цього року.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *