Шоу-бізнес

Дружина Джигана розповіла про будні багатодітної матері

Оксана Самойлова і репер Джиган виховують чотирьох дітей. Пара часто публікує спільні знімки щасливої ​​родини. Однак дружина артиста зізналася, що у них не все так гладко.

Оксана в своєму мікроблозі в жартівливій формі зізналася, що найбільше любить своїх дітей вранці і тоді, коли вони сплять.

Як зізналася інстадіва, до вечора, після цілого дня суперечок з дочками, вона втрачає самовладання і мріє тільки про те, як укладе дітей спати і приділить час собі, а також побуде в тиші.

Вона зазначила, що після обіду настрій вже далеко не настільки райдужна, яким могло бути вранці. Самойлова починає відправляти дочок до батька, щоб він також відповідав на запитання малечі. Жінка додала, що в цей час часто закликає зайнятися нарешті уроками, пообідати і вести себе трохи тихіше.

Оксана Самойлова
Фото: Instagram

Багатодітна мама зізналася, що іноді може закритися від дітей в туалеті, щоб побути наодинці зі своїми думками і не відповідати на постійні питання спадкоємців.

Після відвертої публікації блогер попросила не виганяти її з клубу матерів. Однак шанувальники з розумінням поставилися до положення Самойлової і підтримали її.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button