• Нд. Чер 20th, 2021

Другий гучної перемоги не сталося: Білорусь програла Чехії в овертаймі на ЧС з хокею

Тра 24, 2021

У понеділок, 24 травня, збірна Білорусі провела свій третій матч на чемпіонаті світу з хокею, який проходить в Латвії.

Білоруські хокеїсти зіграли зі збірною Чехії.

Білорусам вдалося перевести гру в овертайм, однак переможну шайбу закинули суперники. Підсумковий рахунок – 3: 2 на користь чехів.

протокол матчу опубліковано на офіційному сайті Федерації хокею Республіки Білорусь.

хокей

хід матчу

Рахунок був відкритий на 26-й хвилині. Відзначився виступає в НХЛ білорус Єгор Шаранговича.

Через чотири хвилини чехам вдалося зрівняти рахунок. Шайбу закинув Ян Коварж.

В кінці другого періоду суперники білорусів вийшли вперед. Гол забив Філіп Задіна.

На 52-й хвилині рахунок знову став рівним. На цей раз ворота суперників вразила збірна Білорусі. Результативна дія на рахунку Владислава Єременко.

В овертаймі білоруси активно атакували, але чехи вдало провели контратаку і зробили рахунок 3: 2 на свою користь. Перемогу збірної Чехії приніс Домінік Кубалік.

Турнірне становище

Незважаючи на поразку, збірна Білорусі заробила в матчі з чехами одне очко. Це сталося завдяки переведенню гри в овертайм.

Зараз білоруси входять до четвірки кращих в своїй групі. На рахунку національної збірної 4 очка в трьох іграх. Раніше команда Білорусі сенсаційно обіграла шведів – 1: 0.

Перші три місця в групі A займають Словаччина, Росія і Швейцарія. Білорусам поступаються Данія, Чехія, Швеція і Великобританія.

В рамках групового етапу білоруським хокеїстам належить зіграти з Великобританією (26 травня), Данією (28 травня), Швейцарією (30 травня) і Росією (1 червня).

Курчев Антон Автор: Курчев Антон