• Пт. Чер 18th, 2021

Nevo News

Головні новини

Друг Павла Прилучний розповів про стан здоров’я актора

Відnevo-admin

Тра 6, 2021

Шанувальники зірки серіалів «Закрита школа» і «Мажор» Павла Прилучний схвильовані.

Причиною для занепокоєння стало те, що актор змінився зовні: чоловік набрав вагу. Під час шоу «Вечірній Ургант» він з’явився з помітно опухлим обличчям. Фанати зізналися, що не відразу дізналися Павла.

Однак незабаром на зв’язок з журналістами вийшов один Прилучний, який утішив глядачів і шанувальників артиста. Він спростував інформацію про хворобу артиста, а також зазначив, що 33-річний Павло добре себе почуває.

Додамо, що недавно сам Прилучний зізнався, що під час шлюборозлучного процесу з актрисою Агатою Муценіеце у нього стався серцевий напад. Друг артиста також прокоментував цю новину. Він запевнив, що Павло багато працював, щоб забезпечити себе і дітей фінансово, в результаті чого великі навантаження стали причиною серцевого нападу.

Павел Прилучний
Фото: Instagram

Відзначимо, що Прилучний рідко дає інтерв’ю, а після розлучення перестав спілкуватися з журналістами і з’являтися на заходах. Однак нещодавно він знову повернувся до світського життя.

Відомо, що зараз артист в романтичних стосунках з Мирославою Карпович, яка здобула популярність після участі в серіалі «Татусеві дочки».

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *