Політика

«Достойно пера Жванецького». Макеєва розсмішила ідея Кравчука перенести переговори по Донбасу в Польщу

Глава МЗС Білорусі Володимир Макей з гумором поставився до пропозиції Леоніда Кравчука перенести переговори по врегулюванню конфлікту в Донбасі з Мінська до Польщі.

Макей назвав пропозицію Кравчука «сміховинним» і «гідним пера Жванецького».

Про це глава білоруської дипломатії заявив в інтерв’ю на Білорусь 1.

Коментуючи пропозицію Кравчука про перенесення переговорів з Мінська, Макей нагадав, що президент Олександр Лукашенко неодноразово заявляв про те, що Білорусь в посередники не нав’язувалася.

Володимир Макей
Фото: MID

Міністр звернув увагу, що Білорусь виявилася залучена в переговорний процес на прохання України, Росії, Франції та Німеччини, сумлінно виконувала свої зобов’язання по організації переговорів, і претензій не було, зате були подяки як з боку України, так і з боку Росії, а також від ОБСЄ.

На думку Макеєва, «вакханалія» навколо заяви Кравчука говорить про небажання окремих політиків з України дотримуватись досягнутих в Мінську домовленості.

Керівник білоруського зовнішньополітичного відомства вважає, що пропозиція Кравчука «сміховинно». Особливо Макеєва розсмішило те, що Кравчук вважає Польщу нейтральною країною.

Ха-ха-ха три рази. Ця його фраза-жарт гідна пера Жванецького. Більш «нейтральної» країни, ніж Польща, напевно, в усьому світі не знайти, – заявив міністр.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button