• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Донька Вілла Сміта зізналася в нетрадиційної орієнтації

Відnevo-admin

Кві 29, 2021

20-річна дочка відомого американського актора Уілла Сміта – Віллоу – зізналася, що є поліаморкой.

Виявилося, що дівчина перебуває у відносинах, в яких партнери дозволяють один одному заводити романтичні зв’язку на стороні. Про це спадкоємиця зірки сказала в ході передачі Red Table Talk.

В ході шоу Віллоу переконувала своїх матір і бабусю, які також взяли участь у шоу, що моногамний союз призводить до зрад. На думку дочки Уілла Сміта, Поліаморія є чеснішим варіантом відносин.

У приклад вона привела пару, в якій один з партнерів має потребу в інтимній близькості частіше. Щоб проблем у відносинах не виникало, вона визнає, що коханий може задовольнити цю потребу, але з іншою людиною.

Віллоу Сміт
Фото: Instagram

Дівчина також зазначила, що в своєму колі спілкування поліаморних лише вона, але при цьому у її друзів набагато більше інтиму, ніж у неї.

Нагадаємо, що раніше Джада Пінкетт-Сміт, дружина відомого актора Уілла Сміта, і їхня дочка Віллоу зізналися, що їх тягне до жінок. Тоді 49-річна кохана Сміта зізналася, що двічі була закохана в жінок, але відбувалося це більше 20 років тому і закінчувалося лише романтичної прихильністю.

Джада також спокійно сприймає будь-які думки дочки з приводу відносин. Вона також заявляла, що нормально прийме той факт, якщо її спадкоємиця коли-небудь зізнається їй в любовному почутті до представниці прекрасної статі.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *