• Пн. Чер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

Дочка Єфремова початку гормональну терапію для зміни статі

Відnevo-admin

Тра 6, 2021

20-річна дочка засудженого актора Михайла Єфремова вимагає вважати її небінарним людиною. Вона вибрала собі ім’я Сергій.

Сергій (Анна-Марія) Єфремов зізнався, що готовий пройти гормональну терапію, оскільки не хоче «залишитися дівчинкою», але операцію зі зміни статі після цього не планує.

Про це повідомляють засоби масової інформації та інтернет-джерела.

Відомо, що до 25 років Сергій має намір повністю здійснити трангендерний перехід.

Анна-Марія Єфремова
Фото: Instagram

5 травня юнак опублікував в Сторіс мікроблога кілька публікацій філософського змісту. Також Єфремов розмістив в Instagram новий знімок.

«Хоча від зміни обкладинки суть не змінюється – той, хто визначає себе, як чоловік, залишається чоловіком, навіть якщо на ньому корсет і спідниця», – написав спадкоємець відомого російського артиста в своєму блозі.

В одному з недавніх інтерв’ю Сергій зізнався, що знаменитий батько майже не займався дівчинкою і не виявляв інтересу до її виховання. За словами самої Анни-Марії / Сергія, «з Михайлом Олеговичем ми не знайомі, хоча мені подобаються його ролі».

У недавній розмові з представниками засобів масової інформації він заявив, що не готовий просто так говорити про знаменитого батька і коментувати його вчинки. Він зазначив, що після смертельного ДТП дуже переживав за батька і за постраждалу сім’ю. При цьому Сергій додав, що готовий на відверту розмову з представниками преси тільки за 10 мільйонів рублів.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *