• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

До Мінська прибули експерти по боротьбі з відмиванням грошей

Відnevo-admin

Лип 21, 2021

В ході візиту до Білорусі місія собі за мету бачить збір інформації та обговорення проміжних висновків про наявні ризики відмивання грошей в регіоні.

Експерти виїзної місії Євразійської групи з протидії легалізації злочинних доходів і фінансуванню тероризму в найближчі кілька днів зустрінуться з співробітниками правоохоронних органів, підрозділом фінрозвідки, наглядовим блоком.

Перший заступник голови КГК Дмитро Баско під час зустрічі з керівником виїзної місії, виконавчим секретарем ЕАГ Сергієм Тетеруковим розглянули питання проведення оцінки.

За словами Тетерукова, в 2019 році була завершена взаємна оцінка республіки, яка була по достоїнству визнана на світовому рівні.

гроші
Фото: © Белновості

Ми перейшли до наступного етапу, коли відбувається оцінка не країни, а всього регіону, – наводить слова Сергія Тетерукова БЕЛТА.

У зв’язку з цим місія оцінює ризики відмивання грошей, включаючи і фінансування тероризму, які притаманні не тільки одній країні.

Місією будуть запропоновані певні заходи реагування, які не можуть застосовуватися на окремому національному рівні, а вимагають спільного рішення країн.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *