• Чт. Чер 24th, 2021

Nevo News

Головні новини

«Днище і сатанізм» – російський хореограф висловився про премії «Муз ТВ 2021»

Відnevo-admin

Чер 7, 2021

Минула церемонія з нагоди вручення премії «Муз-ТВ 2021» напевно увійде в історію як найскандальніша і зібрала про себе максимум негативних відгуків.

Слідом за музикантами і продюсерами на церемонію відреагував хореограф, який працює з Етері Тутберідзе, Олексій Железняков.

Компаньон заслуженого тренера Росії з фігурного катання, не соромлячись у виразах, жорстко відреагував на побачене в Москві і звернувся до батьків підростаючого покоління.

За словами Железнякова, то, що відбувалося на минулій церемонії, вразило його вперше за довгі роки роботи в шоу-бізнесі.

Железняков Instagram
Фото: Instagram

До сих пір, вважає Олексій, подібні заходи проходили стримано і коректно, «але це просто якесь збіговисько фріків, днище і сатанізм».

Що сьогодні втюхують нашому юному поколінню, один тільки Моргенштерн чого варто, ви тексти його ******* почитайте, ублюдство ж повне! – зауважив Железняков.

Згадуючи про те, що йому довелося побачити за ці роки, хореограф згадав навіть геїв, з якими він спілкувався, і тепер продовжує вважати їх нормальними, талановитими і цікавими людьми, «але те, що відбувається зараз, переходить усі межі».

Олексій Железняков закликав батьків підростаючого покоління контролювати те, що слухають діти, чим цікавляться в інтернеті і т. Д.

Інакше в один прекрасний момент ви не зупините цей поїзд, що летить під укіс, – з гіркотою зауважив хореограф в Instagram.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *