• Вт. Чер 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Дмитро Пєвцов впевнений, що глядачів необхідно позбавити від передач Андрія Малахова

Відnevo-admin

Бер 1, 2021

Народний артист Росії Дмитро Пєвцов розповів про своє ставлення до телескандалам на шоу Андрія Малахова та іншими аналогічними програмами.

За словами артиста, цензура має бути присутня у всьому, що підноситься глядацьким масам. Але в першу чергу починати потрібно з телебачення.

Дмитро Анатолійович вважає, що в першу чергу необхідно зосередитися на вічних цінностях, як віра і любов, але «Малаховський передачі» подібного забезпечити не можуть.

Розумієте, ці художники, в лапках, займаються не автором, а своїми комплексами, нетрадиційними сексуальними статусами, займаються собою, а не автором і змістом п’єси, – цитує Дмитра Пєвцова портал «Слово і Дело».

Дмитро Пєвцов
Фото: скріншот

Говорячи про цензуру, артист відзначив, що її вплив має поширюватися на телебачення, театр, кіно, живопис. До складу такої комісії необхідно включити мистецтвознавців, правознавців, працівників культури та представників церковних конфесій.

У їх компетенції повинен знаходитися питання про заходи захисту населення «від мас-культу».

Як зробити нам, щоб люди дивилися не “Дом-2» і не «спітнілі» Малаховський передачі? Треба культивувати те, що несе добро, любов, віру, радість, надію, – стверджує Дмитро Пєвцов.

Одночасно артист порадив людям по-іншому поглянути на своє життя і частіше думати про те, що у них є, щоб навчитися його цінувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *