• Нд. Лип 25th, 2021

Nevo News

Головні новини

Дієтологи розповіли про правильне харчування першокурсників

Відnevo-admin

Лип 19, 2021

Співробітники БФУ імені І. Канта з’ясували, яка дієта дозволить першокурсникам швидше адаптуватися на новому місці і пережити стрес.

При переїзді в нове місто студенти змушені стикатися зі зміною клімату, навчальним навантаженням, що в підсумку провокує стрес і зниження імунітету.

Підсумки роботи на цю тему були опубліковані в журналі Nutrients.

Як стверджують дієтологи, незбалансоване або неповноцінне харчування може знизити стійкість до інфекцій, через нестачу вітамінів і мікроелементів.

Овочі
Фото: Pixabay

Вчені рекомендують звернути увагу на продукти харчування, що містять вітаміни A, B1, B2, E, K, C, а також такі мінерали як залізо, мідь, цинк.

Щоб спростити завдання, експерти розробили спеціальний продукт у вигляді таблетки, добавки до їжі.

До її складу увійшли подрібнений овес, шипшина, шпинат, ламінарія, петрушка, селера, а також насіння кавуна і яєчний білок.

За словами розробників, 1 грам такого порошку здатний замінити 700-1000 г свіжих фруктів і овочів.

Розробка вже пройшла ряд випробувань, в ході яких учені відзначили поліпшення кровотворної та імунної систем у студентів.

Наші дослідження довели, що запропонований функціональний продукт на основі рослинно-білкового сировини в значній мірі покращив стан кровотворної та імунної систем у студентів, – цитує видання InScience слова кандидата медичних наук, доцента кафедри педіатрії та профілактичної медицини медичного інституту БФУ імені І. Канта Андрія Тарасова .

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *