Дієти

Дієтологи розповіли, чи можна схуднути за допомогою БАДів і не заподіяти шкоди здоров’ю

Часто в пошуках ефективних способів схуднення люди зважуються на необдумані експерименти. Результатом таких пошуків є елементарне виснаження організму.

Тим, хто хоче швидко схуднути, експерти радять з’ясувати, чому організм так стрімко робить запаси жиру.

Без відповіді на це питання не можна отримати струнку фігуру, навіть якщо відмовитися від вживання шкідливих продуктів і води, але ризик опинитися на лікарняному ліжку при цьому збільшиться.

Наскільки ефективні в цьому відношенні БАДи, розповіли дієтологи.

дієта Схуднення
Фото: Pixabay

На жаль, крім сечогінного і проносного ефектів, інших ефектів вони не принесуть. Звичайно, це допоможе зменшити якусь набряклість, але до надлишкової маси тіла і до самої причини її виникнення це не має ніякого відношення, – цитує П’ятий канал слова лікаря-дієтолога, нутриціології Інни Кононенко.

Тим, хто все ж вирішив худнути за допомогою БАДів, експерт не рекомендує захоплюватися препаратами на основі сибутраміну (пригнічує відчуття голоду, помилково формуючи насичення).

Позитивний ефект у такого препарату є, але він нетривалий, а скинуті кілограми повернуться.

У той же час його заборонено приймати при важких хронічних захворюваннях і проблемах з серцево-судинною системою.

Також немає сенсу приймати БАДи, що знижують всмоктування жирів в кишечнику, т. К. В наборі ваги головна роль належить вуглеводів. А приймаючи такі препарати, можна викликати дефіцит вітамінів D і K2.

Допомогти можуть тільки ті кошти, які покращують роботу мітохондрій. Але ці речовини можна приймати в першій половині дня, т. К. Можуть виникнути проблеми зі сном, особливо у людей з безсонням.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button