• Вт. Чер 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Дієтологи розповіли, чи можна рахувати калорії при схудненні

Відnevo-admin

Кві 2, 2021

Російські дієтологи розповіли про те, що підрахунок калорій під час схуднення насправді не рекомендований.
Найчастіше бажаючи скинути зайву вагу люди починають рахувати калорії, одночасно обмежуючи надходження енергії.

В результаті організм починає захищатися і знижує обмін речовин.

В такому випадку зменшується не тільки обсяг жирової, а й м’язової тканини.

Для зниження маси тіла необхідне створення дефіциту калорій, без нього зниження маси тіла відбуватися не буде. Однак важливо розуміти, що кожен день ми витрачаємо певну кількість калорій просто на підтримку життєво важливих процесів в організмі – основний обмін, а він залежить від статі, віку, маси тіла, і зазвичай становить від 1000-1500 ккал у жінок до 1400-2000 ккал для чоловіків, – цитує МІА «Росія сьогодні»Слова дієтолога департаменту охорони здоров’я міста Москви Антоніни Стародубової.

сендвіч Калорії
Фото: Pixabay

За словами експерта, найчастіше ці фактори не враховуються. При цьому вибираючи дієту, багато хто забуває, що енергія також необхідна для травлення і роботи кишечника, для роботи, руху, і іншої активності.

У прагненні привести фігуру в порядок багато людей допускають головну помилку, знижуючи обсяг енергії, що надходить нижче рівня основного обміну.

В такому випадку в процес включаються захисні функції організму. Слідом за зниженням обміну речовин починається скорочення жирової і м’язової тканин.

Будь-яке порушення режиму харчування в майбутньому поверне втрачені кілограми і навіть в більшому обсязі. Крім того, велика вірогідність погіршення самопочуття.

Правильно в такій ситуації створювати дефіцит калорій підвищуючи фізичне навантаження і активність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *