• Ср. Чер 23rd, 2021

Nevo News

Головні новини

Деякі збірні на ЧС з хокею в Ризі готові зняти свої прапори на підтримку Білорусі

Відnevo-admin

Тра 29, 2021

Нещодавно стало відомо, що деякі команди-учасниці хокейного чемпіонату світу в Ризі готові зняти свої прапори, таким чином виявивши солідарність з Білоруссю.

Про це заявив президент Федерації хокею Латвії Айгарс Калвітіс.

Разом з тим чиновник вважає підтримку владою країни білоруської опозиції «нормальним політичним жестом», – інформує латвійська телекомпанія LSM.

Але такий жест, додав пан Калвітіс, не повинен бути пов’язаний з чемпіонатом світу.

арені
Фото: Міжнародна федерація хокею

Він вважає, що політики використовують спорт в своїх цілях, проте це не означає, що треба переносити відповідальність на членів команд.

Глава Федерації хокею Латвії повідомив, що державний прапор Білорусі можна було б замінити у будівлі Ризької думи, але не на офіційній майданчику чемпіонату світу.

Нагадаємо, інцидент стався в понеділок. Мер Риги і міністр закордонних справ Латвії на центральній площі, де встановлено прапори країн-учасниць ЧС, замінили державний прапор Білорусі на використовуваний опозицією біло-червоно-білий.

МЗС Білорусі відреагував висилкою з країни латвійських дипломатів. У відповідь також надійшла Латвія.

Генеральна прокуратура Білорусі щодо ризького мера і глави МЗС Латвії порушила кримінальну справу, звинувачуючи їх в діях, спрямованих на розпалювання національної ворожнечі.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *