• Вт. Вер 28th, 2021

Nevo News

Головні новини

Держсекретаріат Радбезу стане держорганом – Вольфович

Відnevo-admin

Тра 18, 2021

Державний секретаріат Ради безпеки Білорусі отримає статус державного органу.

Відповідне рішення міститься в новій редакції положення про Раду безпеки.

Про це журналістів поінформував держсекретар Ради безпеки Олександр Вольфович за підсумками засідання даного міжвідомчого дорадчого органу.

оцінка Лукашенко

Питання про проекти нових редакцій положень про Раду безпеки і його секретаріаті на заході розглядалося в числі пріоритетних.

Вольфович
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Відомо, що ці документи отримали схвалення з боку Олександра Лукашенка.

Президент висловив невеликі зауваження, які будуть проаналізовані. Будуть внесені поправки, і документи в установленому порядку будуть представлені для затвердження главі держави, – цитує держсекретаря агентство «Белта».

Він додав, що попередня редакція положень відноситься до нульових років. Тому сьогодні прийшов час їх актуалізувати.

Олександр Вольфович повідомив, що робота над документами повинна фінішувати вже в найближчий місяць.

що змінюється

Відзначається, що в проектах нових положень залишаються незмінними ключові функції і завдання Ради безпеки, однак деякі норми оптимізували з урахуванням внесених уточнень і коректив.

Передбачається, що Державний секретаріат наділять статусом держоргану, тим самим, за словами Вольфовича, підвищивши його роль і відповідальність.

З’явилася така задача, як сприяння Президенту щодо реалізації повноважень у сфері забезпечення національної безпеки, – сказав він.

Серед інших нововведень – функції прогнозування, аналізу і визначення ризиків і загроз національній безпеці із вжиттям заходів щодо їх усунення.

У зв’язку з цим Держсекретаріат також буде визначати державні органи та посадових осіб для реалізації таких заходів.

У положеннях юридично закріплять нові норми, обумовлені в декреті Президента №2, про перехід повноважень колективному органу Радбезу в разі смерті глави держави або інших насильницьких дій.

З огляду на статус Радбезу як конституційного органу, дані положення будуть доступними, відкритими для ознайомлення, – резюмував держсекретар.

Павло Господарик Автор: Павло Господарік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *