Політика

«Даю вам тверде слово». Що Латушко пообіцяв білоруським чиновникам

Керівник опозиційної організації, іменованої «Народний антикризовий управління», провів першу онлайн-зустріч з діючими білоруськими чиновниками.

Під час заходу Павло Латушко запевнив співрозмовників у тому, що ті державні службовці, які «вибирають сторону народу і не здійснюють протиправних дій, потрібні Нової Білорусі».

За його словами, у них будуть перспективи розвитку на держслужбі:

Як політик, даю вам тверде слово реалізувати свої зобов’язання.

Листя салату
Фото: соцмережі

лист чиновників

Ці слова екс-міністра і дипломата призводить його телеграм-канал, нагадуючи, що в лютому як колишні, так і діючі чиновники за підтримки ініціативи «Чесні люди» і НАУ виступили з відкритим листом за відставку Олександра Лукашенка.

Відзначається, що під цим листом підписи поставили співробітники МОЗ, Нацбанку, МЗС, Мінкультури, Генпрокуратури, митниці, МНС та ін.

Павло Латушко в форматі онлайн поговорив з цими людьми – тими, хто підписав лист.

Державна служба – це служіння народу і державі, а не політикам. І те, що державні службовці не підтримують диктатора, не є зрадою, а є насамперед підтвердженням, що саме вони розуміють головний сенс служби народу, – йдеться в повідомленні телеграм-каналу.

Павло Латушко звернув увагу на те, що в даний час чиновникам в Білорусі «не дозволяють діяти ефективно і показувати свій професіоналізм».

Він упевнений: як тільки держслужбовцям буде дана можливість «реально діяти на благо країни і людей» – престиж професії швидко повернеться.

Яким повинен бути білоруський чиновник

Політик підкреслив: ключовим принципом роботи держслужбовця повинен бути професіоналізм, який не залежить від збігу думки людини з думкою начальника.

Вчинив злочин чиновник, який брав участь у репресіях, який візує суперечать Конституції рішення, відповість перед законом, – сказав Латушко.

Але ця відповідальність буде носити виключно індивідуальний характер, – додав глава НАУ.

Він закликав чиновників не скоювати злочини і робити свій вибір на користь народу. «Це гарантія вашого майбутнього», – заявив Павло Латушко.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button