• Нд. Сер 1st, 2021

Nevo News

Головні новини

Давид Манукян розкритикував премію Муз-ТВ

Відnevo-admin

Чер 16, 2021

Слідом за Моргенштерном блогер вирішив висловити невдоволення скандальної премією Муз-ТВ.

Днями пройшов День блогера. З цим святом 28-річного Давида Манукяна привітала його мама. Жінка в своєму мікроблозі похвалила сина, а також назвала його творчим і сміливою людиною.

Мати знаменитості також додала, що її спадкоємець завжди знаходиться в пошуку ідей і нових образів. Вона зазначила, що у молодої людини вірні шанувальники, які в будь-який момент можуть підтримати його.

Анна Манукян також опублікувала в Instagram коротке відео з Давидом.

Давид Манукян
Фото: Instagram

У відеоролику артист сидить на траві в спортивному костюмі і їсть насіння.

«Коли після Муз-ТВ життя не задалася», – описала картину батько блогера.

У кадрі Давид скаржиться на те, що він не отримав нагороду на церемонії. При цьому в ролику екс-бойфренд Ольги Бузової каже, що тарілку йому не дали, тому тепер йому доводиться їсти все з рук.

Відзначимо, що більшість фоловерів вирішили, що так музикант вирішив підколоти організаторів.

Також в своєму тексті Давид зазначив, що збирається поїхати в ЦУМ, щоб витратити велику суму через те, що зазнав невдачі.

Останні рядки, як припустили шанувальники, він присвятив Бузової. Справа в тому, що після конфлікту з Дмитром Губерніева вона розповіла в своєму мікроблозі, що відправилася в ЦУМ.

Нагадаємо, що раніше премію розкритикував репер Алішер Моргенштерн, який також залишився без нагород в цьому році. Він відмовився погоджуватися з тим, що найкращим виконавцем був визнаний інший артист.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *