• Пн. Чер 21st, 2021

Данія сенсаційно обіграла Швецію на ЧС з хокею: це сталося вперше в історії турніру

Тра 22, 2021

У суботу, 22 травня, відбувся матч між збірними Данії та Швеції в рамках світового хокейного першості в Латвії.

Гра завершилася з сенсаційним результатом – 4: 3 на користь датчан, повідомляють інтернет-джерела.

Варто відзначити, що данські хокеїсти обіграли шведів вперше в історії турніру.

Раніше збірні зіграли 11 матчів між собою в рамках чемпіонатів світу з хокею. У всіх іграх перемогу святкувала збірна Швеції.

хокей

хід матчу

Перший період завершився з нульовим рахунком. У другому періоді рахунок відкрив шведський хокеїст Карл Клінгберг.

Датчанин Ніклас Єнсен зрівняв рахунок на 31-й хвилині гри. Гравець збірної Швеції Хенрік Тёммернес вивів свою команду вперед на 36-й хвилині матчу.

Однак на 38-й хвилині Єнсен вдруге зробив рахунок рівним, а через хвилину віддав гольовий пас Емілю Крістенсену. В результаті збірна Данії виявилася попереду.

У третьому періоді Ніклас Єнсен закинув третю шайбу, зміцнивши перевагу своєї команди.

Шведам вдалося відіграти лише один гол: на 51-й хвилині знову відзначився Карл Клінгберг.

Підсумковий рахунок – 4: 3. Сенсаційну перемогу здобула збірна Данії.

Турнірне становище

У групі A лідирують збірні Словаччини, Росії та Данії. Вони виграли у своїх перших іграх.

Збірна Білорусі, яка програла словацьким хокеїстам з рахунком 2: 5, поки займає останнє місце.

У групі B лідером є збірна Німеччини, яка обіграла Італію і Норвегію. На другому місці – Латвія, здобула сенсаційну перемогу над Канадою.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон