• Нд. Лип 25th, 2021

Nevo News

Головні новини

Дані 775 тисяч користувачів Telegram з Росії, України та Білорусі опинилися у відкритому доступі

Відnevo-admin

Лип 12, 2021

Дані про майже 775 тисячах користувачів Telegram опинилися у відкритому доступі. В основному мова йде про контакти російських, білоруських і українських користувачів.

Експерти вважають, що збір даних здійснювався методом парсинга, за допомогою робота, який додає користувачів в контакти.

У тому випадку, якщо людина попередньо не сховав свій номер телефону, його контакти ставали надбанням зловмисників, повідомляє ресурс IGuides.

Фахівці не називають подію витоком, а скоріше масштабним автоматизованим збором інформації.

месенджери
Фото: Pixabay

Незважаючи на те що прямої загрози витік не несе, опублікована інформація може становити інтерес для шахраїв або спамерів.

Але навіть щоб викрасти гроші, потрібно більше даних. Хоча б адреса місця проживання та номер банківської карти, не кажучи вже про дані акаунтів.

Telegram для боротьби з таким посяганнями пропонує приховувати свої особисті дані, тому існує ймовірність, що витік небезпечної не визнають.

Всього в Мережі виявилися дані про 774 871 жителі Росії, України і Білорусі. Інформація про них представлена ​​наступними даними: Telegram ID, номер телефону, призначений для користувача нік, ім’я та прізвище.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *