• Нд. Вер 26th, 2021

Nevo News

Головні новини

ЦПК відреагував на заяву про порушення держкордону 12 білоруськими прикордонниками

Відnevo-admin

Сер 23, 2021

Не так давно Литва заявила, що група білоруських прикордонників порушила державний кордон.

У Державному прикордонному комітеті Білорусі повідомили, що подібні відомості не відповідають дійсності, тобто, по суті, є фейком.

Тим більше, додали у відомстві, що саме білоруські прикордонники виявили спробу біженців незаконно проникнути на територію республіки.

Також в ЦПК повідомляли, що в Литві, в районі кордону з Білоруссю, озброєні люди у військовій формі застосовували насильство до мігрантів.

люди
Фото: Державний прикордонний комітет

Заява про 12 «прикордонників-порушників»

Що стосується 12 білоруських прикордонників, які нібито перевели групу нелегалів через кордон і повернулися назад, ситуацію в програмі «Тиждень» на телеканалі СТВ прокоментував заступник начальника управління ЦПК Олексій Ситенко.

За його словами, те, що відбувалося було противагою побаченому білоруськими прикордонниками силовому виселенню нелегалів в Білорусь.

Наш наряд перебував на своїй території. Фактично ми приймали рішення про неприпустимість порушення державного кордону Республіки Білорусь. Ось, в принципі, і все, – сказав представник відомства.

Про відеоматеріалах

Щодо продемонстрованих Вільнюсом матеріалів Олексій Ситенко сказав наступне: на відео не видно конкретної місцевості, як не видно проходження знаків і лінії держкордону.

Тому заявляти так офіційно про те, що 12 білоруських прикордонників порушили державний кордон, перш за все це передчасно і необґрунтовано, – додав він.

Польща готова допомогти біженцям

До речі. Польща виступила з ініціативою допомогти нелегалам на кордоні з Білоруссю.

За інформацією міністерства закордонних справ цієї країни, біженцям готові надати намети, спальні мішки, ліжка, піжами.

Крім того, мігрантам також роздадуть засоби гігієни, продукти харчування, ліки та ін.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *