• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

«Це каральна операція». Лукашенко вважає, що Захід хоче «покінчити з народом Білорусі»

Відnevo-admin

Лип 6, 2021

Олександр Лукашенко вважає введені Заходом щодо Білорусі санкції «каральною операцією на сучасний манер».

Про це він заявив 6 липня на нараді, присвяченій питанням протидії економічним обмежувальних заходів.

Президент переконаний: те, що сьогодні відбувається, не пов’язане з посадкою літака Ryanair в Мінську, як і не пов’язане з невідповідністю національної системи Білорусі західним стандартам.

Всі ці «зміни» замислювалися з однією метою: розчистити поле для свого бізнесу, – цитує главу держави його прес-служба.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

За словами білоруського лідера, схожий сценарій реалізовувався в Україні – там знищили все виробництво, в тому числі сільськогосподарське.

Аналогічним чином вчинити хочуть і з Білоруссю. Адже «їм не потрібна конкуренція». Це одна з істинних причин «накату» на країну.

Всі знають, що за санкціями стоять конкретні корпорації, що фінансують політичні інтереси ряду західних діячів, багато хто з цих корпорацій мають кримінальне минуле, як і ці політичні діячі, – додав Олександр Лукашенко.

Він зазначив, що сьогодні західні політики публічно закликають «покінчити з владою і народом Білорусі, а з країни зробити сировинний придаток Європи».

Однак, звернув увагу Президент, вони не говорять, що санкції фактично спрямовані не проти влади Білорусі, а проти робітників.

Мета – позбавити їх доходів, викинути на вулицю. Фактично це каральна операція на сучасний манер, – резюмував глава держави.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *