Шоу-бізнес

«Чистий лажа»: Микита Михалков відповів акторам, обурився через одкровень про їхні зарплати

Після випуску авторської програми Микита Михалков «Бесогон ТВ» в якому знаменитий режисер прокоментував суми гонорарів російських популярних артистів, пішов відповідна бурхлива реакція.

На цей раз Микита Сергійович прокоментував поведінку і заяви своїх колег.

Нагадаємо, що минулий випуск передачі був присвячений закликам, що звучить з вуст деяких артистів і адресованим дітям, до участі в протестному русі в Росії. При цьому Микита Михалков озвучив розміри гонорарів і поцікавився у деяких акторів, ніж вони незадоволені.

Далі він нагадав про безробіття в індустрії на початку 2000 років і про ті можливості, які є у артистів на сьогоднішній день, навіть в умовах пандемії.

Микита Михалков
Фото: скріншот

Так стало відомо, що 21-річний Семен Треськунов працює за ставкою 120 тис. Руб. за зміну, Шалаєва Марія 150 тис. руб. за зміну, Олександра Бортіч отримує 200 тис. руб. за зміну, Лапенко Антон 200-250 тис. руб., а Павло Дерев’янко 300 тис. руб.

У новому випуску режисер зазначив, що з його слів ображені артисти почули тільки ту інформацію, яка стосувалася їх зарплат, але при цьому вони навіть не задумалися, ні про кризові часи, ні про безробіття.

А ви чого так обурилися? Може бути, ви вважаєте, що не варті цих грошей? Може бути, ви самі так вважаєте? Вам ніяково, вам незручно? Або ви боїтеся, що ті люди, яких ви спрямовуєте з гнівом на боротьбу з державою, звернуть свою увагу на вас? А значить, хлопці, всі ваші гасла, розмови про громадянську позицію, про подолану страху – це все чиста лажа. Вона позбавлена ​​будь-якої реальної зацікавленості в тому, що відбувається в країні, – заявив Микита Михалков.

Варто відзначити, що напередодні, 7 березня, програма Михалкова «Бесогон ТВ» повернулася в телеефір.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button